Tupého, Bratislava – Nové Mesto

Pána Bartu mi odporučil jeden známy po tom, čo som sa márne pokúšala predať luxusný byt v Bratislave. Takmer dva roky cez rôznych realitných maklérov, ktorých jediná predajná stratégia bola opakovane tlačiť cenu dole.

Už pri prvom stretnutí s p. Bartom bol zjavný výrazný rozdiel oproti ostatným maklérom, a to hlavne  v jeho vysoko profesionálnom vystupovaní. Hlavne ma pozitívne prekvapil svojim ľudským prístupom a schopnosťou empatie so mnou ako klientom ale aj človekom. Presne pochopil moje potreby, trpezlivo so mnou prebral všetky možnosti a vysvetlil mi veľa vecí, týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti, nad rámec toho, čo je bežné.

Predstavil mi svoju predajnú stratégiu a na jej základe sme urobil pár malých, zato veľmi efektívnych úprav v byte, ktoré ho celkovo pozdvihli a urobili atraktívnym pre predaj vo svojej kategórii. Cenu urobil konečnú hneď na začiatku našej spolupráce, a nastavil ju tak, aby uspokojila ako predávajúceho tak aj kupujúceho. Byt predal p. Barta v sľúbenom termíne, čo bolo pre mňa,  po dvoch rokoch márnej snahy, priam v rekordnom čase  – v priebehu pár týždňov.

Na p. Bartovi oceňujem jeho vysokú znalosť problematiky,  je to vyslovene expert na riešenie problémov všetkého druhu (napr. len banka urobila niekoľko chýb v procese a vďaka rýchlemu zákroku zo strany p. Bartu sme predišli veľkým komplikáciám).

Avšak úplne najviac si vážim jeho ochotu pomôcť, vypočuť, poradiť nad rámec štandartných služieb, a to, že vždy mal na mňa dostatok času.

Eva G., predávajúca